TEGOROCZNE MISTRZOSTWA POLSKI W WYCISKANIU SZTANGI, NALEŻĄ DO FUNKCJONARIUSZY Z KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W KAMIENNEJ GÓRZE

W dniach 27 i 28 kwietnia 2024 roku, we Wrocławiu odbywały się Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi leżąc RAW i EQ WPCM. Po raz kolejny asp. szt. Roch Szumarowski-Plewa oraz sierż. Patrycja Trynkiewicz, odnieśli sukces. Gratulujemy!

Podążając za pasją Komendant Komisariatu Policji w Lubawce po raz kolejny wyprzedził konkurencję, zmierzając się w podejściach w wyciskaniu sztangi. Zdobył tytuł Wicemistrza Polski w kategorii mundurowej 82,5 kg, RAW M3 z wynikiem 140 kg i w IV podejściu ustanowił nowy rekord Polski na poziomie 143 kg. W kategorii Open Absolut, zdobył tytuł Wicemistrza Polski EQ, natomiast w kategorii 82,5 kg EQ Senior, z wynikiem 150 kg, jako nowy rekord Polski w kategorii M3, został niepodważalnym Mistrzem Polski. W rywalizacji, młoda funkcjonariuszka z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze – sierż. Patrycja Trynkiewicz, została wicemistrzynią w kategorii mundurowej 60 kg, leżąc RAW, z wynikiem 45 kg.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

mł. asp. Elwira Hajduga
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Dodaj komentarz