Komisariat Policji w Lubawce ma nowego Komendanta

Na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Lubawce zmiany.
Dotychczasowy Komendant asp.szt. Ryszard Chodkowski, oddany swoim policjantom jak i pracy, którą wykonywał zawsze z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem, po 26 latach służby w dolnośląskim garnizonie policji, od 05 lutego 2021 roku przeszedł na zasłużoną emeryturę.
Sumienny, rzetelny, oddany realizowanym zadaniom oraz służący wszelką pomocą wszystkim policjantom. Doświadczenie na zajmowanym stanowisku oraz posiadana wiedza niejednokrotnie przyczyniły się do podejmowania szybkich i trudnych decyzji zakończonych sukcesami. Niewątpliwie asp.szt. Ryszard Chodkowski, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które zdobywał w Wydziale Kryminalnym najpierw Komendy Policji w Jeleniej Górze a później w tutejszej jednostce, wpłynął na efektywność pracy lubawskich policjantów i ich znaczne wyniki. Świetna współpraca z samorządowcami również nie pozostała niezauważona.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze oraz z Komisariatu Policji w Lubawce życzą Panu Panie Komendancie, by nowy etap w życiu, koniec kariery zawodowej i emerytura, były dla Pana równie ciekawe, jak dotychczasowa praca zawodowa. Życzymy, by udało się Panu zrobić to, na co zawsze brakowało czasu, by chęć działania i rozwoju, nie opuszczała Pana również teraz. Czas emerytury to czas realizacji marzeń, życzymy zatem Panu, by wszystkie marzenia stały się rzeczywistością.
Na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Lubawce Komendant Powiatowy Policji w Kamiennej Górze insp. Janusz Cygal mianował asp.szt. Dariusza Szewczyka.
Komendant asp.szt. Dariusz Szewczyk do Policji wstąpił 17 lat temu. Ostatnie 8 lat pracował na stanowisku detektywa w Wydziale Kryminalnym w Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

Dodaj komentarz