AWANS MŁ. INSP. TOMASZA KOŚCICKIEGO NA STANOWISKO PIERWSZEGO ZASTĘPCY KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI WE WAŁBRZYCHU

mł. insp. Tomasza Kościcki w dniu 17 stycznia 2022 roku został powołany na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji we Wałbrzychu.

Tomasz Kościcki na przestrzeni blisko 24 lat służby związany był między innymi z Komendą Miejską Policji w Jeleniej Górze, gdzie pełnił funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Karpaczu, Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, a w latach 2011–2022 pełnił zaszczytną funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze. Przez wszystkie lata służby dał się poznać jako wzorowy i zaangażowany w swoją pracę funkcjonariusz i przełożony. Ściśle związany był z pionem kryminalnym, gdzie bezpośrednio nadzorował i kierował pracą wydziału. Był wielokrotnie nagradzany. Prezentowana postawa zawodowa oraz osiągnięcia w służbie były również podstawą do wyróżnienia i odznaczenia brązowym medalem za długoletnią służbę oraz brązową odznaką „Zasłużony Policjant”. Uroczyste pożgane mł. insp. Tomasza Kościckiego odbędzie się w terminie późniejszym. Na chwilę obecną nie jest jeszcze znany jego zastępca.

Dzisiaj w imieniu Komendanta KPP w Kamiennej Górze insp. Janusza Cygal, wszystkich policjantek, policjantów i pracowników cywilnych składamy na ręce pana mł.insp. Tomasza Kościckigo najserdeczniejsze podziękowania za lata profesjonalnej i owocnej współpracy. Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

asp. szt. Marta Nieć Wierzbicka

KPP Kamienna Góra

Dodaj komentarz