Wyróżnienie dla mł. ogn. Pawła Orszulaka w Komendzie Wojewódzkiej

Wyróżnienie dla mł. ogn. Pawła Orszulaka w Komendzie Wojewódzkiej 
​Podczas uroczystej zbiórki z okazji Dnia Strażaka w Komendzie Wojewódzkiej PSP we Wrocławiu, funkcjonariusz Komendy Powiatowej PSP w Kamiennej Górze – mł. ogn. Paweł Orszulak – odebrał oficjalny dyplom uznania. Wyróżnienie wręczyli Wojewoda Dolnośląska Anna Żabska oraz Dolnośląski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Marek Hajduk.
​Nagroda została przyznana za wzorową postawę, zaangażowanie oraz wysokie osiągnięcia w realizacji zadań służbowych. Mł. ogn. Paweł Orszulak został doceniony m.in. za działania w ramach modułu GFFF Wrocław podczas wymagającej akcji gaszenia pożaru wielkopowierzchniowego w Puszczy Solskiej na Lubelszczyźnie.
​Serdecznie gratulujemy koledze wyróżnienia na szczeblu wojewódzkim i życzymy dalszych sukcesów w służbie!
st. bryg. mgr inż. Agnieszka Mendelska
mł. kpt. Marek Malich

Dodaj komentarz