Festyn Rodzin i Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie

Jak co roku, przy słonecznej pogodzie na terenie Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie odbył się „Festyn Rodzin i Przyjaciół DPS”. W parku stanęły stragany i stoiska, a na scenie mieszkańcy domu zaprezentowali sztukę teatralną, oraz występ muzyczny. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z tego wydarzenia. 

 

Dodaj komentarz