Dzisiaj na terenie firmy SANIKOM w Lubawce doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Na hali, przy rozrywarce została uwolniona silnie toksyczna substancja, która spowodowała pogorszenie się samopoczucia pracowników. Jeszcze przed przybyciem służb ewakuowano 21 członków załogi. Na miejsce skierowano straż, policję i pogotowie ratunkowe. Kilkunastu pracowników, którzy przebywali w zagrożonym miejscu, przebadał lekarz Zespołu Ratownictwa Medycznego, na szczęście nie wymagali transportu do szpitala. Na miejscu pracowała Specjalna Jednostka Chemiczna PSP w Wałbrzychu.
