W środę przy ul PJP II w Kamiennej Górze doszło do groźnego zdarzenia. Według świadków w jednym z mieszkań miało dojść do sprzeczki pomiędzy mężczyznami w wyniku czego 23 latek zadał starszemu mężczyźnie kilka ciosów nożem. Ofiara uciekła z mieszkania a pogotowie wezwali sąsiedzi. Poszkodowany (wiek nieznany) z ranami kłutymi trafił do szpitala w Kamiennej Górze, gdzie przechodzi operacje. Jego stan jest stabilny. 23 letni napastnik został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze. Do sprawy powrócimy.
