Świętowali strażacy

W sobotę 23-05-2026 w Lubawce świętowali strażacy. Na płycie rynku w Lubawce stanęły namioty, stoiska prezentujące sprzęt ratowniczy, oraz wozy bojowe. To wszystko w ramach powiatowych obchodów Święta Straży Pożarnej. W trakcje uroczystego apelu wręczono awanse, medale, oraz odznaki resortowe. Poświęcono też nowy wóz strażacki jednostki OSP w Lubawce, który jakiś czas temu zakupiono ze środków programu wspierającego pogranicze Polsko-Czeskie.

 

Dodaj komentarz