Wizyta delegacji z zaprzyjaźnionego Bitterfeld – Wolfen

Jak informuje burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz:
 
Dziś miałem wyjątkową przyjemność gościć w sali witrażowej naszego ratusza delegację z zaprzyjaźnionego Bitterfeld – Wolfen 
To spotkanie jest dla nas szczególne, ponieważ świętujemy w tym roku piękny jubileusz – 20. rocznicę partnerstwa miast Stadtverwaltung Bitterfeld-Wolfen i Kamienna Góra.
Przez te wszystkie lata zbudowaliśmy mosty prawdziwej przyjaźni, wymiany doświadczeń i wspólnych projektów. Przed naszymi gośćmi intensywne dni pełne zwiedzania Kamiennej Góry oraz najpiękniejszych zakątków Dolnego Śląska. Cieszę się, że wspólnie możemy celebrować ten czas, wspominać minione lata i planować kolejne wspólne inicjatywy.
Witamy w Kamiennej Górze! Herzlich willkommen!

Dodaj komentarz