Starosta przekazała bukiet kwiatów oraz słodkie upominki, składając jednocześnie wszystkim pielęgniarkom i położnym życzenia zdrowia, pomyślności, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz nieustającej siły i wytrwałości w realizacji tej wyjątkowo odpowiedzialnej misji.
Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych to szczególna okazja do wyrażenia uznania dla osób, które każdego dnia dbają o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort pacjentów, pełniąc niezwykle ważną rolę w systemie ochrony zdrowia.




