Pożar w DPS Szarocin

W poniedziałek w Szarocinie doszło do groźnego pożaru na terenie Domu Pomocy Społecznej. Prawdopodobnie w wyniku podpalenia spłonęło pomieszczenie, w którym przebywali mieszkańcy DPS. Ewakuowano 51 podopiecznych jedna osoba trafiła z poparzeniami do szpitala. Pożar gasiło 40 strażaków.

Dodaj komentarz