Dobre wieści ze stadionu przy ul. Ściegiennego. Rozpoczął się montaż masztów oświetleniowych. Dzięki nim treningi i mecze będą mogły odbywać się również po zmroku.
Przy okazji prowadzonych prac, zespół Miejskiego Centrum Kultury Fizycznej wykazał się inicjatywą. Wykorzystując trwające roboty ziemne, ułożono instalację pod nagłośnienie stadionu.
Prace idą do przodu, a my już nie możemy się doczekać pierwszego gwizdka przy pełnym oświetleniu! Powinno to nastąpić w czerwcu.




