Akcja „Złoty Grosik” 2006r 11 maja, 202611 maja, 2026 apawlukiewicz Podsumowanie „Akcji Grosik” odbyło się w Szkole Podstawowej Nr1 w Kamiennej Górze. Podziel się: Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Powiązane