Muzeum Sportu w Karpaczu

Dzisiaj w Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu miało miejsce przedłużenie umowy o współprowadzeniu obiektu przez Województwo Dolnośląskie oraz Gminę Karpacz.

W konferencji udział wzięli:

Jarosław Rabczenko, członka zarządu województwa dolnośląskiego 

Jerzy Pokój, Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
Radosław Jęcek, Burmistrz Karpacza
Zbigniew Kulik, Dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu

Dodaj komentarz