Dzisiaj w Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu miało miejsce przedłużenie umowy o współprowadzeniu obiektu przez Województwo Dolnośląskie oraz Gminę Karpacz.
W konferencji udział wzięli:
Jarosław Rabczenko, członka zarządu województwa dolnośląskiego
Jerzy Pokój, Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
Radosław Jęcek, Burmistrz Karpacza
Zbigniew Kulik, Dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu
