Czekamy na opinie mieszkańców – ankieta
Miasto Kamienna Góra bierze udział w projekcie grantowym „Dostępny samorząd 2.0”. W związku z tym zwracamy się do mieszkańców z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety.
Opinie kamiennogórzan pomogą w wyborze i realizacji zadań w ramach projektu.
Ankieta dostępna będzie do 25 lipca 2025 roku. Dziękujemy za poświęcony czas i cenne uwagi!
Rafał Święcki
Rzecznik prasowy
