Wczoraj wystartował projekt miasta „Spotkajmy się na podwórkach”. Imprezy są przeprowadzane przez MCKF w Kamiennej Górze do którego można zgłaszać akces zorganizowania imprezy plenerowej na własnym podwórku.
Wtorkowa impreza zgromadziła mieszkańców okolicy stadionu przy ul. Sportowej.
