Spotkali się na podwórku

Wczoraj wystartował projekt miasta „Spotkajmy się na podwórkach”. Imprezy są przeprowadzane przez  MCKF w Kamiennej Górze do którego można zgłaszać akces zorganizowania imprezy plenerowej na własnym podwórku.

Wtorkowa impreza zgromadziła mieszkańców okolicy stadionu przy ul. Sportowej.

Dodaj komentarz