Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Kamiennej Górze z mediami spotkały się: Posłanka na Sejm Iwona Krawczyk, Starosta Kamiennogórski Małgorzata Krzyszkowska, oraz Prezes Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Tamara Gronicz Mleczko. Tematem spotkania były 24 mln. zł. z KPO na rozbudowę szpitala.

