Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kamiennogórzanie po raz 30. wspólnie kwestowali na ulicach Miasto Kamienna Góra oraz licytowali fanty w Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Jak przez te wszystkie lata, i tym razem nie zawiedliście! Dzięki Waszemu zaangażowaniu i hojności udało nam się zebrać rekordową kwotę na rzecz sztabu #7768 działającego przy Centrum Kultury.
Jesteście NIESAMOWICI!
Dziękujemy wszystkim za udział, wsparcie i niesamowitą atmosferę! Już teraz zaczynamy przygotowania do kolejnego finału, bo razem możemy naprawdę wszystko!
Reportaż z wydarzenia tu:
