96 tys. zł zebrała Kamienna Góra

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kamiennogórzanie po raz 30. wspólnie kwestowali na ulicach Miasto Kamienna Góra oraz licytowali fanty w Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Jak przez te wszystkie lata, i tym razem nie zawiedliście!  Dzięki Waszemu zaangażowaniu i hojności udało nam się zebrać rekordową kwotę na rzecz sztabu #7768 działającego przy Centrum Kultury.
Jesteście NIESAMOWICI! 
Dziękujemy wszystkim za udział, wsparcie i niesamowitą atmosferę!  Już teraz zaczynamy przygotowania do kolejnego finału, bo razem możemy naprawdę wszystko!
Reportaż z wydarzenia tu:

Dodaj komentarz