WOŚP na quadach

SIEMA !!
Quady Kamienna Góra grają wraz z Centrum Kultury w Kamiennej Górze! Tak !
– sztab nr 7768
Dobrzy ludzie ! szykujcie  kasę 
Cała ekipa Quadowców będzie jeździć w Niedzielę 26.01.25
– od rana do późnego popołudnia, po całym mieście . Będzie nas widać z daleka !
Zajrzyjmy w każdy zakątek miasta !
Wszystko na szczytny cel jak zawsze !
Tym razem dla Onkologii i Hematologii dziecięcej!  To z kim się widzimy na mieście? Dajcie znać w komentarzu!
(za utrudnienia w ruchu przepraszamy ! i liczymy na wyrozumiałość ze strony kierowców w tym dniu) 
Prosimy również o udostępnienie wydarzeń na swoich profilach !
SIEMA!!

Dodaj komentarz