Uczniowie w starostwie

5 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Z tej okazji uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tkaczy Śląskich w Kamiennej Górze egzaminowali pracowników starostwa powiatowego z prostych działań matematycznych.
 Starosta Małgorzata Krzyszkowska oraz wicestarosta Andrzej Mankiewicz zdali egzamin z tabliczki mnożenia na 5+! 

Dodaj komentarz