ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZNĘCANIE SIĘ I USZKODZENIE CIAŁA

Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 31-latek, który został zatrzymany przez kamiennogórskich policjantów, po tym jak podczas piątkowej awantury ugodził nożem swoją partnerkę, a następnie sam się zranił. Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym przez policjantów, zadecydowała, że usłyszy on zarzuty związane ze znęcaniem się oraz uszkodzeniem ciała pokrzywdzonej. Za te przestępstwa grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek, 5 lipca 2024 roku, około godziny 21:00 policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zadysponowani zostali do jednego z mieszkania na terenie miasta, w którym doszło do zdarzenia z użyciem niebezpiecznego przedmiotu.

Z ustaleń kamiennogórskich policjantów wynika, że nietrzeźwy 31-latek podczas awantury domowej ze swoją partnerką chwycił za nóż i dwukrotnie ugodził kobietę, a następnie sam się zranił. 43-latka została przewieziona do szpitala, natomiast mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.  

Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym przez policjantów, zadecydowała, że usłyszy on zarzuty związane ze znęcaniem się oraz uszkodzeniem ciała pokrzywdzonej.

Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze w poniedziałek pozytywnie rozpatrzył wniosek Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze i 31-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.  

Przestępstwa, o które podejrzewany jest mężczyzna zagrożone są karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

sierżant sztabowy Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Dodaj komentarz