FESTYN CHARYTATYWNY W MARCISZOWIE

Policjantki Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w sobotę odwiedziły wraz z Komisarzem Lwem dzieci, podczas charytatywnego festynu na rzecz OSP Marciszów oraz wsparcia dalszej rehabilitacji strażaka Kamila Tylutkiego, połączonego z obchodami Dnia Dziecka. Mundurowe rozdawały odblaski, naklejki, a także rozmawiały z dziećmi o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji.

W sobotę (15 czerwca 2024 roku) przy boisku sportowym w Marciszowie odbywał się festyn charytatywny na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej z Marciszowa oraz wsparcia dalszej rehabilitacji strażaka Kamila Tylutkiego, połączonego z obchodami Dnia Dziecka.

05 grudnia 2023 roku, Kamil uległ poważnemu wypadkowi podczas gaszenia pożaru budynku. Niestety, w trakcie zdarzenia doszło do zawalenia dachu i ściany szczytowej budynku, w wyniku czego Kamil został przysypany spadającym cegłami. W wyniku doznanych obrażeń, uszkodzeniu uległa twarzoczaszka, klatka piersiowa, jama brzuszna, miednica i kończyny dolne. Kamil z powodu licznych urazów wewnętrznych został natychmiastowo operowany. Obecnie jego stan jest stabilny, jednakże wymaga on rehabilitacji, stałej diagnostyki oraz konsultacji w zakresie dalszych zabiegów. Organizatorzy uznali, że organizując festyn pomogą również Kamilowi i jego rodzinie w zebraniu środków na dalszą rehabilitację.

Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć również policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze. Kamiennogórskie mundurowe wraz z niezawodnym Komisarzem Lwem odwiedziły uczestników festynu. Rozdawały odblaski, naklejki, a także rozmawiały z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Komisarz Lew rozdawał uściski i piątki na lewo i prawo, sprawiając uśmiech zgromadzonym dzieciom.sierżant sztabowy Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Dodaj komentarz