NARKOTYKI W BUSIE

W ubiegły weekend, policjanci z legnickich oddziałów prewencji, pełniący służbę na terenie powiatu kamiennogórskiego, napotkali zaparkowanego busa marki Opel, w którym przebywający mężczyźni na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać. Jak się okazało mieli ku temu powód.

W sobotę, 17 lutego 2024 roku, policjanci Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy pełnili służbę na terenie powiatu kamiennogórskiego w dyspozycji kamiennogórskiej jednostki.W godzinach popołudniowych udali się do miejscowości Lubawka, gdzie podczas patrolu, napotkali zaparkowanego busa marki Opel, w którym przebywających dwóch mężczyzn, na widok radiowozu zaczęło się nerwowo zachowywać. Podczas kontroli pojazdu, dokonano sprawdzenia pod kątem posiadania rzeczy prawnie zabronionych i ujawniono worek foliowy ze znaczną ilością narkotyków oraz wagę elektroniczną i pieniądze. 32-letni kierowca Opla oraz 23-letni jego pasażer, mieszkańcy gm. Lubawka, zostali zatrzymani, w celu wykonania dalszych czynności służbowych.
Postępowanie w tej sprawie przeprowadzili policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze. O losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Posiadanie narkotyków jest przestępstwem, za które grozi do 3 lat pozbawienia wolności.mł. asp. Elwira Hajduga
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Dodaj komentarz