BIEG PIASTÓW ODWOŁANY

„Z przykrością informujemy, że z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych, a konkretnie braku śniegu, wysokich temperatur i deszczu oraz niepomyślnych prognoz pogodowych, jesteśmy zmuszeni odwołać 48 KGHM Bieg Piastów Festiwal Narciarstwa Biegowego, który miał odbyć się w terminie 24.02-03.03.2024. Niestety warunki pogodowe są poza naszą kontrolą. Bezpieczeństwo uczestników oraz jakość samego wydarzenia są dla nas priorytetem, dlatego podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu zawodów.
1. Pakiety startowe na 48 KGHM Bieg Piastów na wszystkie dystanse, z numerami startowymi i gadżetami, będzie można odebrać w Jakuszycach w terminach, które wkrótce podamy, a zawodnikom, którzy w terminie odwołanych głównych konkurencji przyjadą do Jakuszyc, zaproponujemy inne formy spędzenia czasu. Planujemy wycieczki biegowe i piesze na różnych dystansach z ogniskiem oraz premierę filmu o Julianie Gozdowskim. O szczegółach wkrótce poinformujemy.2. Wszystkim, którzy zgłosili się na 48 KGHM Bieg Piastów Festiwal Narciarstwa Biegowego, zaoferujemy zniżkę opłaty startowej na Bieg Piastów w 2025 roku. Wysokość zniżki (co najmniej 50 procent) podamy w najbliższych dniach. Bardzo prosimy o przyjęcie tej propozycji ze zrozumieniem, gdyż ponieśliśmy już około 80 procent kosztów organizacyjnych.3. Osoby zainteresowane startem w celu zdobycia pieczątek do paszportu Worldloppet umożliwimy to pod warunkiem pokonania na nartach co najmniej połowy odpowiedniego dystansu w pobliżu Jakuszyc, np. w czeskich Karkonoszach lub Górach Izerskich, i rejestracji tego biegu przez gps. Szczegóły tego rozwiązania, po uzgodnieniach z Worldloppet, przekażemy wkrótce.
Za wszystkie problemy, które wynikają z odwołania zawodów, przepraszamy. Jest to dla nas bardzo trudna i bolesna decyzja. Prosimy o wyrozumiałość. „
 

Dodaj komentarz