Blisko 73 tys. zł zebrano w Kamiennej Górze

Jak informuje burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz:

Hojność kamiennogórzan jest wielka. Jak zawsze mieszkańcy naszego miasta ofiarnie zaangażowali się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy❤️
Według danych z kamiennogórskiego sztabu WOŚP w kasie jest aktualnie 72 463,50 zł. W tej sumie jest także 2,5 tysiąca złotych, za które wylicytowano ofiarowane przeze mnie złote serduszko. Ogromnie dziękuję jego nabywcy i wszystkim innym darczyńcom.
Suma zbiórki nie jest jeszcze ostateczna. Wciąż trwają aukcje ofiarowanych przedmiotów i działa jeszcze e-skarbonka.
Z WOŚP grała cała Kamienna Góra. Wielkie podziękowania dla wolontariuszy ze Stowarzyszenie Lepsze Dziś, którzy kierowali pracą sztabu #7365 WOŚP. W finał zaangażowani byli także pracownicy: Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze | Centrum Kultury w Kamiennej Górze oraz urzędu Miasto Kamienna Góra. Im także należy się moc podziękowań.
Chciałbym również wyrazić uznanie dla mieszkańców, instytucji i firm, którzy zapracowali na sukces WOŚP w Kamiennej Górze. Są to m.in.: uczniowie kamiennogórskich szkół, dzieci z przedszkoli; Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze; sportowcy z klubu Contender Fight Night ; tancerze KDance Studio; Skrzydlata Ferajna; Piotr Archacki; Klub Seniora; Rada Seniorów; restauracja Luz & Blues; zespoły Kakofonia i Szczyle oraz Aresofficial; Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze; Restauracja Straża; Avante Okna; Biuro Barbados; Waclawski photography; AUTO LEDER KIERY Obszywanie Kierownic; Kościół Przestrzeń; W.K.Biuro Serwis Hurtownia Papiernicza.

 

Dodaj komentarz