DWIE OSOBY POSZKODOWANE W ZDARZENIU DROGOWYM

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze będą wyjaśniać przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło przy ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze. 39-latek z powiatu wałbrzyskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w drzewo, a siła uderzenia spowodowała, że zjechał z drogi po drugiej stronie jezdni i uszkodził znak drogowy. Zarówno kierujący jak i pasażerka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność, dostosujcie prędkość do warunków panujących na drodze!

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 39-latek z powiatu wałbrzyskiego, wjeżdżając do Kamiennej Góry od strony Wałbrzycha, z nieznanej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Następnie siła tego uderzenia spowodowała, że wypadł z drogi po drugiej strony jezdni, dodatkowo uszkadzając znak drogowy. Kierujący był trzeźwy. Z powodu obrażeń zarówno on, jak i pasażerka trafili do szpitala.

Na czas działań ratowniczych oraz policyjnych czynności z udziałem technika kryminalistyki, ruch na drodze prowadzony był wahadłowo.

Policjanci apelują o ostrożność! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i dostosuj prędkość do warunków panujących na drodze.

st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Dodaj komentarz