KOLIZJA W ŚWIDNIKU – POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚĆ!

Niewłaściwie pokonywany zakręt był przyczyną groźnie wyglądającego zdarzenia, do którego doszło dzisiaj przed godziną 6 w Świdniku. 24-letni kierujący zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd. Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało. Apelujemy do kierowców – zachowajcie ostrożność! Jeden błąd może kosztować czyjeś życie.

W czwartkowy poranek policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zostali wezwani do groźnie wyglądającego zdarzenia, do którego doszło przed godziną 6 w Świdniku.

Funkcjonariusze policji ustalili, że 24-letni kierujący Toyotą, jadąc w kierunku Kaczorowa, pokonując zakręt, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd marki Audi. W wyniku tego zdarzenia, szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało. Razem z policjantami na miejscu czynności prowadzili strażacy oraz ratownicy medyczni.

Sprawca tej kolizji, mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz do jego konta dopisano 12 punktów karnych.

Kierowco – zachowaj ostrożność, zwolnij przed zakrętem i dostosuj prędkość do warunków panujących na drodze!

st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Dodaj komentarz