UDANY DEBIUT MŁODEJ KAMIENNOGÓRSKIEJ POLICJANTKI – ST. POST. PATRYCJI TRYNKIEWICZ I REKORDY POLSKI DLA WETERANA SPORTÓW SIŁOWYCH – ASP. ROCHA SZUMAROWSKIEGO-PLEWY

W weekend we Wrocławiu odbywały się Otwarte Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc RAW: EA Federacji WPC Polska. Na tych zawodach udany debiut zaliczyła młoda funkcjonariuszka Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze – st. post. Patrycja Trynkiewicz zajmując dwukrotnie 3 miejsce na podium. Nie zabrakło również sukcesów asp. Rocha Szumarowskiego-Plewy, który pobił dwa rekordy Polski w swojej kategorii. Serdeczne gratulacje

27-28 maja 2023 roku we Wrocławiu odbywały się Otwarte Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc RAW: EA Federacji WPC Polska. Były to też IX Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc RAW.

W tej rywalizacji zadebiutowała młoda funkcjonariuszka z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze – st. post. Patrycja Trynkiewicz. Początek tej sportowej drogi jest bardzo optymistyczny. Policjantka dwukrotnie stanęła na najniższym stopniu podium w kategorii do 67,5 kg Open oraz Junior.

Na tych zawodach nie zabrakło także weterana w tym sporcie – Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze – asp. szt. Rocha Szumarowskiego-Plewę, który na swoim koncie ma wiele sukcesów.
I tym razem nie zawiódł zajmując:
→ 1 miejsce w kategorii 82,5 kg Masters 3 RAW z wynikiem 145 kg;
→ 2 miejsce w kategorii 82,5 kg Open EQ z wynikiem 140 kg;
→ 3 miejsce Absolut Masters M3 w kategorii służb mundurowych.

Miło nam poinformować, że wyniki, które osiągnął asp. szt. Roch Szumarowski-Plewa to nowe rekordy Polski Federacji WPC Polska Masters 3 RAW oraz Masters 3 EQ.

Serdecznie gratulujemy debiutantce i weteranowi, trzymając kciuki za dalsze sukcesy!

st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Dodaj komentarz