Nowe Rodzinne Warsztaty Plastyczne w Centrum Kultury 

Nowe Rodzinne Warsztaty Plastyczne w Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do skorzystania z najnowszej oferty zajęć plastycznych kamiennogórskiego Centrum Kultury.
 
Raz w miesiącu będziemy spotykali się na Rodzinnych Warsztatach Plastycznych, podczas których pod okiem instruktora wykonamy prace z wykorzystaniem różnorodnych technik rękodzielniczych. Nasze warsztaty to propozycja spędzania czasu wolnego adresowana do rodzin, a ich głównym celem jest zachęcenie dzieci i rodziców do aktywności twórczej. Mamy nadzieję, że wspólna praca podczas warsztatów będzie sprzyjała utrwalaniu więzi rodzinnych.
 
W zajęciach mogą wziąć udział rodziny składające się z dzieci w wieku 7+ i młodzieży wraz z pełnoletnimi opiekunami, którymi mogą być rodzice, babcie i dziadkowie, ciocie i wujkowie itd. Grupa rodzinna może liczyć od 2 do 5 uczestników, wśród których przynajmniej jedna osoba powinna być pełnoletnia.
 
Na pierwsze Rodzinne Warsztaty Plastyczne zapraszamy już 29 marca (środa) o godzinie 16:00. Nauczymy się wyplatać koszyczki z tzw. papierowej wikliny. Jako organizatorzy zapewniamy wszelkie materiały plastyczne, narzędzia i akcesoria niezbędne do udziału w zajęciach. Prace wykonane podczas zajęć stają się własnością autorów.
 
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy na podstawie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszenia dostępnej na naszej stronie internetowej: https://bit.ly/3yHtY2r oraz w impresariacie CK. Uczestników na warsztaty przyjmujemy według kolejności dostarczania kart.
 
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
 
Informacji udzielamy:
– telefonicznie: +48 75 307 04 98; +48 75 744 28 75
– mailowo: anna.nelke@umkg.pl
 

Dodaj komentarz