Cztery osoby poszukiwane zatrzymane przez policjantów

Cztery osoby poszukiwane zatrzymane przez policjantów z Kamiennej Góry i Lubawki
Jednym z zadań policjantów jest ustalanie miejsc ukrywania się osób, które nie chcą ponieść konsekwencji swoich czynów. Czterech mężczyzn przekonało się, że wcześniej czy później będą musieli zmierzyć się z zasądzonymi wyrokami.
 
👉 W czwartkowy wieczór policjanci Wydziału Kryminalnego uzyskali informację, że 39-latek poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Głogowie może przebywać we Wrocławiu. Nowoczesne techniki pozwoliły na ustalenie dokładnego miejsca przebywania mężczyzny i jego zatrzymania w jednym z mieszkań na terenie miasta.
 
👉 W piątek 25 listopada 2022 roku około godziny 6:00 Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Lubawce zatrzymali 30-latka, na którego czekała kara 7 miesięcy pozbawienia wolności.
👉 Z kolei Dzielnicowi z Kamiennej Góry najpierw po godzinie 7:00 ustalili miejsce przebywania i dokonali zatrzymania 41-latka, który uchylał się od kary 182 dni pozbawienia wolności. Następnie po godzinie 10:00 zrealizowali nakaz doprowadzenia 35-latka, który ukrywał się przed 69-dniowym pozbawieniem wolności.
 
st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Dodaj komentarz