Rośnie atrakcyjność powiatu wałbrzyskiego.Tu warto mieszkać.

Idealnie pasuje do dotychczasowej zabudowy mieroszowskiego rynku. Dobiega końca budowa kamienicy: przybędzie kilkanaście mieszkań i lokal użytkowy. 

Budowa ma się zakończyć w trzecim kwartale tego roku. Już teraz można o mieszkania ubiegać się w Urzędzie Miasta w Mieroszowie, czy też w kamiennogórskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego. TBS jest inwestorem, zarządcą domu, zaś miasto Mieroszów jednym ze współwłaścicieli towarzystwa.

– Powstaje elegancki budynek z ładną szatą pasującą do mieroszowskiego rynku. Standard jest wysoki. Budynek z centralnym ogrzewaniem, z wentylacją, gustownie wykończony. Na parterze – miejsce na lokal usługowy – mówi Władysław Niemas, prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego Kamienna Góra.

To nie jedyna inwestycja kamiennogórskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w powiecie wałbrzyskim. W planach są podobne projekty, między innymi w Jedlinie-Zdroju, gdzie powstanie ponad czterdzieści mieszkań.

Jedna myśl na temat “Rośnie atrakcyjność powiatu wałbrzyskiego.Tu warto mieszkać.

  1. Czy obecny prezes TBSu myśli o emeryturze? Ja rozumiem, że praca do śmierci jest popularna wśród starszego pokolenia, ale może pora zająć się wnukami i wprowadzić w życie mityczną solidarność pokoleń? Kolejne pytanie też powiązane. Kiedy będzie rosła atrakcyjność powiatu kamiennogórskiego? Kiedy będzie WARTO tu mieszkać?

Dodaj komentarz