Ziemia Kamiennogórska na targach turystycznych we Wrocławiu

Stoisko promujące Ziemię Kamiennogórską od dwóch dni odwiedzane jest przez osoby uczestniczące w międzynarodowych targach turystycznych we Wrocławiu.

W dniach od 4 do 6 marca na wrocławskim stadionie Tarczyński Arena Wrocław odbywają się Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego. W gronie 170 wystawców znalazło się również stoisko Ziemi Kamiennogórskiej, przy którym znajdziemy mapy, broszury oraz ulotki promujące nasze szlaki, atrakcje i zabytki. Targi odbywają się co roku i skupiają wokół siebie zainteresowanie zarówno turystów indywidualnych jak i osób zajmujących się organizacją wycieczek zorganizowanych. Uczestnictwo w targach jest inicjatywą Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Kamiennogórskiej. Przypominamy, że powstała organizacja skupia wszystkie samorządy oraz największe atrakcje powiatu kamiennogórskiego, a jej głównym cele jest promocja turystyki i kultury.

Do pierwszych rozmów dot. potrzeby wspólnej promocji regionu doszło dwa lata temu. Dzięki współpracy z samorządami i atrakcjami utworzyliśmy organizację, która od trzech miesięcy pracuje nad budową marki regionu. Stworzyliśmy identyfikację wizualną, opracowujemy teksty, budujemy nowoczesną stronę internetową. Wspólna oferta jest czymś, czego od dłuższego czasu brakowało lokalnej branży turystycznej.

Poniżej przedstawiamy znak, którym promowana będzie Ziemia Kamiennogórska.

Dodaj komentarz