Marsz z Weteranem w Sokołowsku

W urokliwym zakątku Polski, w Sokołowsku – miejscowości położonej w Górach Suchych, 20 min. jazdy autem z Wałbrzycha – Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju zorgaanizowało po raz pierwszy, w sobotę – 25 września br. przedsięwzięcie rekreacyjno-turystyczne pn. Marsz z Weteranem.
Na uczestników czekały do wyboru dwie trasy, różne pod względem długości i zróżnicowania terenu. Pierwsza, krótsza trasa mierząca 10 km i jest ona dedykowana niezbyt wymagającym piechurom, osobom z niesprawnościami i rodzinom z dziećmi. Bardziej wprawionym w górskich wędrówkach uczestnikom dedykowana była druga trasa o długości 20 km.
Środki uzyskane z opłaty startowej zostaną wykorzystane na cele statutowe Stowarzyszenia, czyli na pomoc żołnierzom poszkodowanym w misjach zagranicznych, m.in. w Iraku i Afganistanie.
Wszyscy startujący otrzymali m.in. pamiątkową koszulkę oraz certyfikat ukończenia Marszu. Na wszystkich uczestników czekała na mecie możliwość upieczenia kiełbasy oraz występy muzyczne.

Dodaj komentarz