Znęcał się nad partnerką

Nękał i znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. Usłyszał zarzuty, teraz sąd zdecyduje, jak wysoką karę usłyszy 38 – latek.
 
W ubiegłym tygodniu kamiennogórscy policjanci, realizując ustalenia pozaprocesowe w sprawie psychicznego i fizycznego znęcania się nad 36 – latką, dokonali zatrzymania 38 – letniego mężczyzny – byłego partnera kobiety. Mężczyzna miał stosować w stosunku do swojej konkubiny przemoc zarówno fizyczną w postaci kopnięć, szarpania czy podduszania, jak też miał bić ją po całym ciele, powodując u niej złamanie nogi.
Ponadto w trakcie awantur, miał jej ubliżać, grozić i zastraszać. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, iż 38 – latek, po tym jak wyprowadził się od swojej partnerki, to pod pozorem spotkań z dzieckiem, nękał uporczywie kobietę. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów częściowo, złożył w sprawie wyjaśnienia.
Prokurator Rejonowy w Kamiennej Górze podjął decyzję o zastosowaniu wobec 38 – latka środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do 36 – latki na odległość mniejszą niż 50 metrów. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Paulina Basta KPP Kamienna Góra

Dodaj komentarz