Ks. Stanisław Książek o Świętach Bożego Narodzenia. 1998r

Ludzie odchodzą a wraz z nimi pamięć o nich się zaciera. Żyjemy, mówimy, tworzymy a wraz ze śmiercią wiele z tych elementów odchodzi razem z nami. Na szczęście w XX wieku powszechne były już kamery, przy pomocy których rejestrowano wydarzenia, występy i wystąpienia. Dziś przypominamy jedno z takich wystąpień w którym Ks. Prałat Stanisław Książęk, długoletni pasterz Parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze opowiada o świątecznych tradycjach Świąt Bożego Narodzenia. Zbliżające się właśnie święta, to czas zadumy i w dobie koronawirusa, doskonale jest się wsłuchać w Słowo Boże głoszone ponad 20 lat wcześniej.

 

Dodaj komentarz