Zatrzymany pod wpływem metaamfetaminy.

Dzisiejszej nocy (26.09.2020) kamiennogórscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę. Badanie na obecność w organizmie substancji psychoaktywnych, dało pozytywny wynik. Mężczyzna był pod wpływem metaamfetaminy. Narkotyk miał również przy sobie. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Wkrótce więcej informacji.

Info oryginalne policji:

Kierujący pod wpływem narkotyków zatrzymany w policyjnym areszcie
Dzisiejszej nocy dwie policjantki z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego tutejszej Komendy zatrzymały na ul. Słonecznej w Kamiennej Górze Forda Focusa, którego kierujący nie dość, że sam był pod wplywem narkotykow, to w drzwiach auta schowaną miał metamfetaminę. Po zatrzymaniu 26 latka, narkotyki poddano ważeniu. Okazało się, że kierowca posiadał 3 porcje handlowe metamfetaminy i sam był pod jej działaniem. W związku z powyższym jego pojazd zabezpieczono, a on sam znalazł się w policyjnym areszcie.
Przypomnijmy, że za posiadanie takiej ilości narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za kierowanie autem, znajdując się pod wpływem środków odurzających, grozić może kierującemu do 2 lat pozbawienia wolności.
asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra

fot. policja Kamienna Góra

Dodaj komentarz