Starostwo zaprasza na koncerty operetkowe

Kamiennogórskie Starostwo Powiatowe zaprasza na koncerty operetkowe w wykonaniu znakomitych solistów polskich scen muzycznych z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni!

W programie nie zabraknie takich szlagierów, jak „Wielka sława to żart!”, „Brunetki, blondynki”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Pieśń o Wilji”, a także czardasze, walce i foxtrotty.

Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką. Druki te udostępnione będą także w instytucjach i miejscach użyteczności publicznej, gdzie odbywać się będą koncerty!

4 WRZEŚNIA 2020

godz. 15:00 | Rynek, KAMIENNA GÓRA

godz. 17:00 | Rynek, CHEŁMSKO ŚLĄSKIE

godz. 19:00 | Ogrody Pałacu, CIECHANOWICE

 

 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo prosimy o zachowanie dystansu społecznego i nie gromadzenie się przy naszej mobilnej scenie. Koncert odbywa się także w przypadku opadów deszczu. Prosimy o zabranie peleryn przeciwdeszczowych lub parasolek. Zachęcamy do oglądania wydarzenia ze swoich okien lub balkonów.

 

 

Zadanie publiczne „Operetka na WYNOS!” realizowane przez Stowarzyszenie Operetka Wrocławska zostało sfinansowane przez Powiat Kamiennogórski

Dodaj komentarz