Zaginęła mieszkanka Sędzisławia. (Aktualizacja)

AKTUALIZACJA 12.02.2020 GODZ 8.00  Na brzegu żwirowni w Sędzisławiu około godz. 8,00 natrafiono na ciało leżące w wodzie.

Według rzeczniczki KPP w Kamiennej Górze asp. szt. Marty Nieć-Wierzbickiej.

– Znaleziona osoba była osobą zaginioną. Rodzina zgłosiła zaginięcie 61-kobiety wczoraj wieczorem i dzisiaj została znaleziona w zbiorniku wodnym. Nie pozostawiła żadnego listu, ani nikomu nic nie powiedziała. Na miejscu trwają czynności. 

(INFORMACJA ORGINALNA 11.02.2020) Jak informuje Marta Nieć, rzeczniczka kamiennogórskiej policji we wtorek 11 lutego dyżurny odebrał zgłoszenie o zaginięciu kobiety, 59 letniej mieszkanki powiatu kamiennogórskiego.

Kobieta miała wyjść z domu po godz. 18.00 i dotąd nie wróciła. Z uwagi na panujące warunki pogodowe (padający śnieg i silny wiatr), policjanci postanowili działać i sprawdzili miejsca, gdzie zaginiona mogłaby przebywać. Jak do tej pory bez skutku. Być może kobieta się odnajdzie. Będziemy informować o wynikach poszukiwań na bieżąco. W przypadku akcji poszukiwawczej z udziałem większych sił i środków, podamy również rysopis zaginionej.

Dodaj komentarz