Narkotyki w mieszkaniu

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze 25 września br. zatrzymali 33 – letnią mieszkankę gminy Kamienna Góra, posiadającą środki odurzające w postaci około 186 porcji handlowych amfetaminy. Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze na podstawie uzyskanych wcześniej informacji, w trakcie pełnionych obowiązków służbowych 25 września br. w jednym z mieszkań na terenie Krzeszowa, dokonali zatrzymania osoby podejrzewanej o posiadanie narkotyków. W trakcie wykonywanych czynności służbowych w lodówce znajdującej się w pomieszczeniu kuchennym 33 – latki, kryminalni ujawnili worek z zawartością z białego proszku. Jak się okazało były to środki odurzające w postaci amfetaminy, w ilości 186 porcji handlowych wartości rynkowej 27.241 złotych.

Policjanci zatrzymaną przetransportowali do tutejszej jednostki Policji, gdzie osadzono ją w policyjnym areszcie. Usłyszała zarzut posiadania środków odurzających oraz 24 zarzuty udzielania substancji psychoaktywnych. Kobieta została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze, gdzie zastosowano wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za posiadanie środków odurzających, jak również za ich udzielanie grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech. W przypadku 33 – letniej kobiety o jej każe zdecyduje sąd.

asp.szt. Marta Nieć Wierzbicka KPP Kamienna Góra

Dodaj komentarz