Nie żyją dwie młode osoby

Po czołowym zderzeniu z drzewem nie żyją dwie młode osoby. Do wypadku doszło w Grzędach koło Kamiennej Góry(dolnośląskie) po godz. 24.00 Samochód osobowy marki Audi z nieznanych przyczyn uderzył czołowo w przydrożne drzewo. W pojeździe podróżowały trzy młode osoby, dwóch mężczyzn z Powiatu Kamiennogórskiego i 19 letnia dziewczyna z Powiatu Wałbrzyskiego. Strażakom udało się wydobyć dwóch mężczyzn, po reanimacji jeden z nich, 21 latek zmarł, drugiego (20 lat) odwieziono na SOR w Wałbrzychu.  Siła uderzenia była tak duża, że przez kilka godzin nie można było wyciągnąć ciała 19 letniej kierującej pojazdem. W akcji uczestniczyli strażacy z państwowej i ochotniczej straży pożarnej w Kamiennej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie i Czarnym Boże. Droga z Grząd do Kochanowa była całkowicie zablokowana, na miejscu pracował prokurator. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

13 myśli na temat “Nie żyją dwie młode osoby

 1. A skąd ty możesz wiedzieć co ta dziewczyna chciała zrobić. Było ciemno. Może coś na drogę wyskoczyło spanikowała i stało się. Po piszesz takie głupoty.
  Bliscy i znajomi dziewczyny przeżywają jej śmierc, a przez taki komentarz bardziej siły opadają.

  1. wiem jak było bo widziałem się z dziewczyną 30 min przed wypadkiem. Wiem w jakim stanie była i koledzy też . Chciała się ścigać to scignela się z drzewem.

  2. Cygi nie oszukujmy sie , nawwy jeżeli by cis wyskoczylo na droge a prędkość byłaby zgodna z przepisami nikomu nic by sie nke stało najwyzej poobijaliby sie i tyle. Natomiast zniszczenia nie wygladaja na 50 km na godzine , moim zdaniem dziewczyna prowadziła przynajmniej z prędkością 100km/h , co nie oznacza ze stala sie wielka tragedia. Ale bądźmy obiektywni wobec wszystkich.
   Pozdrawiam

 2. Jeden to Dawid, a możecie powiedzieć jak nazywala sie pozostała dwojka? Jestem za granica i nie mam kogo zapytac a chlopaka znalam i chce wiedziec kim byla pozostala dwojka.

 3. Buca … doborze że przyznałeś się .Już wiem kim jesteś i gdzie się widzieliście! Monitoring zostanie zabezpieczony a tobie zostaną postawione zarzuty o chandel narkotykami a do tego coś jeszcze.To Ty im sprzedałeś i śmiesz jeszcze wymyślać że to był wyścig ! Zobaczysz w kryminale jak smakuje szklanka w tyłku, już ja się o to postaram!

  1. Hahahaha No świetnie . Handel? Wystarczyło zobaczyć jak się zachowują i na ich oczy to raz. A dwa dziewczyna z żywą chęcią namawiala kumpla by się ścigać. Predkosciomierz zatrzymał się na 180km/h. Weź idź kamiennogorzaninie do biblioteki po słownik poprawnej polszczyzny A dopiero później udzielaj się w Internecie.

Dodaj komentarz