Nie żyją dwie młode osoby

Po czołowym zderzeniu z drzewem nie żyją dwie młode osoby. Do wypadku doszło w Grzędach koło Kamiennej Góry(dolnośląskie) po godz. 24.00 Samochód osobowy marki Audi z nieznanych przyczyn uderzył czołowo w przydrożne drzewo. W pojeździe podróżowały trzy młode osoby, dwóch mężczyzn z Powiatu Kamiennogórskiego i 19 letnia dziewczyna z Powiatu Wałbrzyskiego. Strażakom udało się wydobyć dwóch mężczyzn, po reanimacji jeden z nich, 21 latek zmarł, drugiego (20 lat) odwieziono na SOR w Wałbrzychu.  Siła uderzenia była tak duża, że przez kilka godzin nie można było wyciągnąć ciała 19 letniej kierującej pojazdem. W akcji uczestniczyli strażacy z państwowej i ochotniczej straży pożarnej w Kamiennej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie i Czarnym Boże. Droga z Grząd do Kochanowa była całkowicie zablokowana, na miejscu pracował prokurator. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

13 myśli na temat “Nie żyją dwie młode osoby

 1. Ch… wiesz to może oszczędź sobie komentarze, twój iloraz inteligencji widocznie nie pozwala na uświadomienie że takie głupie komentarze pograzaja bardziej bliskich i rodzinę w bólu. Żałosne jest dla mnie takie pisanie. Admin zablokuj komentarze…

 2. A skąd ty możesz wiedzieć co ta dziewczyna chciała zrobić. Było ciemno. Może coś na drogę wyskoczyło spanikowała i stało się. Po piszesz takie głupoty.
  Bliscy i znajomi dziewczyny przeżywają jej śmierc, a przez taki komentarz bardziej siły opadają.

  1. wiem jak było bo widziałem się z dziewczyną 30 min przed wypadkiem. Wiem w jakim stanie była i koledzy też . Chciała się ścigać to scignela się z drzewem.

  2. Cygi nie oszukujmy sie , nawwy jeżeli by cis wyskoczylo na droge a prędkość byłaby zgodna z przepisami nikomu nic by sie nke stało najwyzej poobijaliby sie i tyle. Natomiast zniszczenia nie wygladaja na 50 km na godzine , moim zdaniem dziewczyna prowadziła przynajmniej z prędkością 100km/h , co nie oznacza ze stala sie wielka tragedia. Ale bądźmy obiektywni wobec wszystkich.
   Pozdrawiam

 3. rozpierdalaj@ mnie takie chore bez współczucia komentarze,,,”drzewo jej wyrosło” Tobie kurw@ mózg nie wyrósł zastanów się co piszesz ,więcej chipsów wpierd@laj to może wygrasz trochę mózgu i serca w lays’ach . Jesteś doskonałym przykładem że testy psychologiczne trzeba wprowadzić co po niektórym. Szkoda tak młodych ludzi…

 4. Jeden to Dawid, a możecie powiedzieć jak nazywala sie pozostała dwojka? Jestem za granica i nie mam kogo zapytac a chlopaka znalam i chce wiedziec kim byla pozostala dwojka.

 5. Za taki słaby komentarz, powinnaś się wstydzić.
  Z pewnością jesteś osobą, która nigdy nie przekroczyła prędkości i przy okazji albo patusiarą albo gówniakiem. Chociaz dobrze, że błędów ortograficznych nie zrobiłaś w swojej jakże błyskotliwej wypowiedzi.
  Naucz się, że o osobach zmarłych wyraża się z szacunkiem.. A jak nie posiadasz czegoś takiego jak empatia, to szczym ryj.
  Bez pozdrowień!

 6. Buca … doborze że przyznałeś się .Już wiem kim jesteś i gdzie się widzieliście! Monitoring zostanie zabezpieczony a tobie zostaną postawione zarzuty o chandel narkotykami a do tego coś jeszcze.To Ty im sprzedałeś i śmiesz jeszcze wymyślać że to był wyścig ! Zobaczysz w kryminale jak smakuje szklanka w tyłku, już ja się o to postaram!

  1. Hahahaha No świetnie . Handel? Wystarczyło zobaczyć jak się zachowują i na ich oczy to raz. A dwa dziewczyna z żywą chęcią namawiala kumpla by się ścigać. Predkosciomierz zatrzymał się na 180km/h. Weź idź kamiennogorzaninie do biblioteki po słownik poprawnej polszczyzny A dopiero później udzielaj się w Internecie.

Dodaj komentarz