Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz zaprasza

Już w najbliższą sobotę tj. 29 czerwca br. na kamiennogórskim rynku odbędzie się drugie wydarzenie z cyklu Cztery Pory Rynku pt. Lato.

Tym razem spotykamy się już w samo południe gdyż o tej godzinie wjadą na rynek zabytkowe pojazdy, uczestnicy XVI Międzynarodowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych IKAR 2019 „Z Karkonoszem w bagażniku”. Spośród uczestników tego rajdu, w konkursie elegancji, wybrane zostaną najładniejsze, najbardziej zadbane samochody w kategoriach oldtimer i youngtimer.

Publiczność będzie miała okazję wybrać swój elegancki pojazd.

Po rajdzie samochodów zabytkowych czekają nas trzy wyśmienite koncerty.

O 16.00 zacznie zespół DERSKY z Wałbrzycha, którego twórczość to kompilacja gatunków: rock alternatywny, cloud rap, EDM, RnB, indie – coś dla młodzieży.

O 18.00 koncert znanego i lubianego kamiennogórskiego zespołu ROCK TUBE – będzie rockowe, mocne granie.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół JJ BAND. To jeden z najważniejszych polskich zespołów bluesowych ostatnich kilkunastu lat. Zdobywca kilkunastu zespołowych i indywidualnych nagród bluesowych w Polsce. Zagrał kilkaset koncertów na największych polskich festiwalach jak: Rawa Blues, Jimiway, Bluestracje, Toruń Blues Meeting, Toruń Harmonica Bridge, Blues Nad Odrą, Sopot Blues Festival, Olsztyńskie Noce Bluesowe, Festiwal im. Ryśka Riedla, Jesień z Bluesem, Galicja Blues Festival, Blues Nad Bobrem. Ich koncert rozpocznie się o godz. 20.00 Oprócz tego odbędzie się Jarmark Staroci i Rękodzieła, będzie też można coś zjeść i napić się.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie organizowane w ramach projektu: „REVIVAL! – Rewitalizacja historycznych miast Dolnego Śląska i Saksonii” przy wsparciu środków zewnętrznych z Unii Europejskiej za pośrednictwem Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020.

Dodaj komentarz