Zmiany w zarządzie DCR?

Czy w najbliższy piątek, podczas posiedzenia rady nadzorczej spółki Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze, dojdzie do zmiany w zarządzie? Rzecznik Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego Michał Nowakowski potwierdził jedynie, że jest taki punkt w programie posiedzenia zarządu,jednak odmówił dalszego komentarza na ten temat. Informację o możliwym odwołaniu Prezesa DCR, można było dziś przeczytać na profilu w mediach społecznościowych Posłanki na Sejm Iwony Krawczyk. Pani Poseł napisała:

 Na czyje polecenie trzeba wszystko spieprzyć? ➡️ Prezes za dobry, za niezależny, aby zostać‼️
To jednak nie była kurtuazyjna wizyta 
wicemarszałka Dolnego Śląska Krzyżanowskiego i senatora PIS Rafała Ślusarza w Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze. 
➡️ Decyzja zapadła, PIS wyrzuca obecnego prezesa spółki. 
Po prawie trzyletnim zarządzaniu, widocznych gołym okiem jakościowych zmianach w jednostce, zadowoleniu personelu i pacjentów, trzeba wszystko podporządkować politycznemu komitetowi. 

Od rana pojawiają się głosy pracowników DCR broniących swojego szefa. Jednak do tej pory nikt nie zechciał skomentować tej informacji przed kamerą. Zarówno Poseł Iwona Krawczyk jak i pracownicy w rozmowie telefonicznej podkreślają zaangażowanie prezesa oraz dobrą kondycję finansową DCR-u. Czy w piątek prezes Wiktor Król przestanie pełnić swoje obowiązki ?

Dodaj komentarz